UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

"Centrum Szkoleniowe Monimar beauty - początek i jak to ugryźć….  Sukces, to nie przypadek.
To Ciężka Praca, Wytrwałość, Nauka, Analiza, Poświęcenie , A przede wszystkim Miłość do Tego co Robisz."
-Pele.

Monimar13 CBBo Spełnianie Marzeń – to SUKCES, tak uważam - wszystkie użyte powyżej rzeczowniki obrazują dokładnie TO, co należy zrobić, aby iść do Przodu i nie zatrzymywać się, aby spełniać swoje Marzenia i urzeczywistnić je wprowadzając w życie. Od samego początku, od momentu podjęcia decyzji wyboru kierunku studiów – będąc już współwłaścicielka Hurtowni Monimar – miałam jasno określony Cel- umożliwić Kobietom dostęp do najlepszych marek z zakresu Kosmetyki Profesjonalnej, uczyć i szkolić Wysoko Wyspecjalizowaną Kadrę Przyszłych Kosmetologów i Kosmetyczek. Hurtownia Monimar, istniejąca od 2005 roku, jeszcze podczas trwania studiów powoli formowała kształt, aby obecnie stać się jedną z Największych Hurtowni Kosmetyki Profesjonalnej na Śląsku. Jako jedyna w tym regionie organizuje dla swoich Klientów Kameralne Targi, podczas których, Klientki zapoznają się z nowościami na rynku, bezpośrednio spotykają się z Przedstawicielami marek, które oferujemy w Hurtowni oraz mogą uczestniczyć w interesujących wykładach o tematyce najbardziej aktualnej na rynku Kosmetyki Profesjonalnej. Tak się Zaczęło i tak to Trwa. Oprócz wyselekcjonowanych produktów, starannie dobranego Personelu, funkcjonuje również Centrum Szkoleniowe Monimar Beauty, gdzie pod moim okiem oraz Profesjonalnych Szkoleniowców można poszerzyć swoją wiedzę oraz zdobyć nowe kwalifikacje niezbędne do prowadzenia Nowoczesnego Gabinetu na miarę XXI w. Kosmetologia była i jest moją Pasją, Przygodą i Ciągłym Kształceniem, a Centrum Szkoleniowe Monimar beauty z dodatkowo odpowiednim doborem ludzi- którzy, wykonują swoją pracę z sercem i oddaniem - jest Miejscem Innym niż Wszystkie. Takie miejsce od dawna miałam w głowie, układając swoje marzenia jak puzzle, mozolnie ale wciąż do przodu tak, aby powstał Obraz. Obraz z moich myśli i marzeń. Dlatego szkolimy Kosmetyczki i Kosmetologów z całej Polski i Krajów Unii Europejskiej. 

Każde szkolenie zakończone jest Egzaminem i Dyplomem uprawniającym do wykonania danej usługi w swoim gabinecie. Bądź odważna, nie bój się rozwinąć skrzydeł – bądź Ekspertem

Monimar17 CB

dla swoich Obecnych i Przyszłych Klientów - Bądź Najlepszym Ich Doradcą. Uczymy się i wciąż szkolimy dla Ciebie – przyjdź a przekażemy Ci naszą Wiedzę i Wieloletnie Doświadczenie.


Moja Kadra i ja – jesteśmy tu dla Ciebie.

 

 

Przed wyborem szkoleń zachęcamy do zapoznania się z regulacjami prawnymi dotyczącymi zabiegów estetycznych na stronie Polskiego Towarzystwa Kosmetologii Estetycznej. 

logowe 
Kilińskiego 37A
 44-200 RYBNIK

 tel 501 756 263
 Numer konta PKO BP:
 12 1020 2472 0000 6302 0447 7360