UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
  • Filtruj
  • Układ siatki
  • Układ tabeli
Kategoria: Twarz
Cena: 350,00 PLN

Mikrodermabrazja diamentowa to sposób mechanicznego złuszczania naskórka. Efekt eksfoliacji uzyskuje się poprzez działanie ścierające głowic

Czas szkolenia: 3 Dni
Kategoria: Ciało
Cena: 300,00 PLN

OXYBRAZJA, zwana również mikrodermabrazją wodno-tlenową, to rodzaj peelingu gdzie czynnikiem złuszczającym jest strumień rozproszonych kropelek soli fizjologicznej i powietrza, emitowany pod ciśnieniem przez urządzenie.  Zabieg jest skuteczną a zarazem w pełni bezpieczną metodą złuszczania naskórka, umożliwiającą przeprowadzenie zabiegu również u osób o cerze naczynkowej, delikatnej i wrażliwej. Pozwala uzyskać widoczne wygładzenie, rozjaśnienie i odnowę skóry już po pierwszym zabiegu. Przy wykonaniu serii skutecznie likwiduje łojotok, drobne zmarszczki oraz przebarwienia, poprawiając wygląd i funkcje skóry. Oxybrazja wykonywana jest "na mokro”, co daje natychmiastowe ukojenie, a tlen dodatkowo odżywia skórę.

Ponadto przeprowadzana jest metodą bezdotykową, przez co jest w pełni bezpieczna i higieniczna dla klienta. 

Czas szkolenia: 1 Dzień
Kategoria: Ciało
Cena: 300,00 PLN

Energia fal radiowych jest stosowana w zabiegach, które skutecznie modelują sylwetkę, redukują cellulit i tłuszcz, rozgrzewają włókna kolagenowe do 45-60 stopni C, czego efektem jest przebudowa kolagenu, a w konsekwencji poprawa jakości skóry bez uszkodzenia naskórka.

Kategoria: Ciało
Cena: 400,00 PLN

Zabieg elektrostymulacji wykonywany jest za pomocą  prądu o niskiej częstotliwości, który powoduje skurcz mięśni podobny do tego, który wywoływany jest w trakcie ćwiczeń fizycznych. Dzięki czemu możemy uzyskać efekty podobny, co po wielogodzinnym treningu na siłowni. Elektrostymulacja to jedna z najskuteczniejszych metod modelowania sylwetki. Zabieg ten stosowany jest w leczeniu miejscowego nadmiaru tkanki tłuszczowej i poprawy napięcia mięśni. 

Czas szkolenia: 1 Dzień
Kategoria: Ciało
Cena: 800,00 PLN

Karboksyterapia to terapia dwutlenkiem węgla - „cudownym gazem”. Karboksyterapia została okrzyknięta największym przełomem w zakresie kosmetologii estetycznej. Niejednokrotnie porównywalnym do tego, jaki pojawił się po obserwacji efektów po zabiegowych przy zastosowaniu toksyny botulinowej w medycynie estetycznej.

Czas szkolenia: 1 Dzień
Kategoria: Ciało
Cena: 250,00 PLN

Opalanie natryskowe jest to sposób na zdrową i piękną opaleniznę bez wysuszenia skóry, efektów ubocznych.

Czas szkolenia: 1 Dzień

logowe 
Kilińskiego 37A
 44-200 RYBNIK

 tel 501 756 263
 Numer konta PKO BP:
 12 1020 2472 0000 6302 0447 7360